top of page

Kosmetika

Microdermabraze

Tento typ ošetření pleti je vhodný pro všechny druhy pleti a jeho omlazující výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Zákrok je vhodný pro ženy i pro muže a může pomoci i s drobnými nedokonalostmi pleti jako jsou například jizvy po neštovicích.

Čištění pleti

Každá pleť potřebuje hloubkové čištění a péči, aby byla pleť hydratovaná a krásná a odolávala vnějším vlivům a pomaleji stárla.

Laserové ošetření

Pomáhá pleť hloubkově čistit a dezinfikovat a je jedním z účinných způsobů boje proti akné.

Lifting pleti

Cílem liftingu je omlazení a hydratace pleti, zbavení nadměrné mastnoty na povrchu obličeje a zvýšení krevního oběhu v mikrovaskulárním systému. Pleť je potom zbavená odumřelých kožních buněk a pleť působí svěže a odpočatě.

Ošetření celulitidy

Celulitida trápí nejednu ženu. Poskytneme Vám poradenství a péči, která vede ke zmírnění či úplnému odstranění celulitidy v závislosti na míře tohoto problému.

Aplikace umělých řas a trvalá řas

Každá žena touží po dlouhých řasách a podmanivém pohledu. Aplikace řasa na řasu nebo trvalá řas dodá Vašemu pohledu neodolatelný výraz.

Depilace voskem

Depilace voskem zaručuje dlouhotrvající účinek 2 - 8 týdnů bez chloupků. 

Depilace cukrovou pastou

Šetrná metoda depilace vhodná i na odstranění chloupků na obličeji, v podpaží nebo tříslech. 

Fotorejuvenace

Velice efektivní ošetření vhodné pro omlazení pleti i pokožky na poprsí. Ošetření je vhodné pro boj s vráskami, napíná kůži.

Bělení zubů

Péče o zuby není pouze o pečlivé hygieně. Mnoho lidí trápí pigmentové zabarvení zubů a proto volí i bělení zubů.

bottom of page