top of page

Manikúra

Manikúra - 30 minut

Dezinfekce rukou, ošetření nehtové kůžičky (kutikuly), úprava nehtů, ošetření výživným krémem (kosmetických značek Alessandro), dle přání lakování výživným nebo barevným lakem.

Manikúra wellness Alessandro - 60 minut

Dezinfekce rukou, ošetření nehtové kůžičky (kutikuly), úprava nehtů, peeling rukou, zábal na ruce, ošetření pokožky rukou speciálními krémy z řady HANDS!UP, dle přání lakování výživným nebo barevným lakem.

Manikúra wellness Alessandro - 90 minut

Dezinfekce rukou, lázeň, ošetření nehtové kůžičky (kutikuly), úprava nehtů, peeling Magic Manicure 100% Natural, dle přání lakování výživným nebo barevným lakem. Ošetření pokožky rukou speciálními krémy z řady HANDS!UP, Termasoftový zábal.

Pánská manikúra - 40 minut

Dezinfekce rukou, ošetření nehtové kůžičky (kutikuly), úprava nehtů, peeling rukou, ošetření výživným krémem (kosmetických značek Alessandro) , dle přání lakování matným výživným lakem, nebo leštění nehtů.

Dětská manikúra - 30 minut

Dezinfekce rukou, ošetření nehtové kůžičky (kutikuly), úprava nehtů.

StripLac - 60 minut

První lak na nehty na světě, který vydrží až 10dní, aniž by se odlupoval či jinak poškodil, nemusí se odlakovávat pomocí žádné speciální tekutiny a stačí ho jen svléknout! Až vás barva přestane bavit a budete chtít změnu, pohodlně jej jedním tahem odloupněte!

LacSensation - 60 minut

Pro zákaznice, které chtějí permanentní lakování je Lac Sensation jasným favoritem. Lac Sensation je lak, který se vytvrzuje v UV lampě, na nehtech drží až 3 týdny a přírodní nehty posiluje. Výhodou je, že dobře drží, snadno a rychle se sundavá.

Modeláž nehtů - gel nebo acryl - 60-120 minut

Před modeláží dezinfikujeme nehty a pokožku. Poté konzultujeme o tvaru nehtu a použitém materiálu. Používáme gely, acryly včetně francouzských a barevných. Nehty prodlužujeme přes šablonu, nedochází k nadměrnému poškozování nehtů broušením jako při aplikaci tipů.

Termasoftové ošetření - 30 minut

Soyaffin je patentovaná látka, která je směsí včelího vosku, bambuckého másla a sóji. Do vnějšího obalu se nalije teplá voda a rukavice se začne automaticky sama zahřívat. Maska by se měla nechat působit 20 minut. Zajištěna maximální hygiena.

P-Shine - 30 minut

Co je to P-shine? Tato úprava nehtů pochází z dálného východu ze země vycházejícího slunce Japonska. Jde o nový styl manikúry, který je vhodný pro lámavé, roztřepené a nerostoucí nehty. Nehty jsou ošetřeny speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Tímto způsobem zahladíme všechny nerovnosti nehtů. Nehty jsou lesklé jako při použití bezbarvého laku. P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtu. Pasta má složení: včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitaminy A, E, H a provitamin B5. Nakonec se nehty doleští pudrem. Doporučujeme aplikovat dvakrát do měsíce. Manikúra je vhodná i pro muže. (Bohužel se tato metoda nedá použít na poničené a obroušené nehty.)

bottom of page